Asansörlü Nakliyat

En Yüksek Katlara Taşımacılık

İzmir Asansörlü Evden Eve Taşımacılık ve Güvenilir Nakliyat

 Asansörlü Nakliyat sektöründe son yıllarda sık sık tercih edilen asansörlü taşımacılık, geleneksel nakliyat işlemlerine göre daha güvenilir ve hızlı olmasından ötürü sürekli talep almaktadır.

İzmir Ataoğlu Nakliyat da, İzmir’de verdiği kaliteli hizmet sayesinde müşterilerinin beğenisini ve güvenini kazanmıştır. Geleneksel taşınma hizmetlerine oranla birçok avantajı bulunan asansörlü nakliyat sayesinde, eşyalar daha güvenli olarak istenilen konuma hızlı bir şekilde iletilmektedir. Hem zamandan hem de iş gücünden tasarruf edilmesi, maliyetleri de düşürerek; daha kaliteli bir hizmetin önünü açmaktadır.

Ev Taşımada Asansörlü Nakliyatın Avantajları

İzmir Ataoğlu Nakliyat, uzman ekibi sayesinde asansörlü taşımacılık konusunda İzmir’de kaliteli hizmet sunmaktadır. Ulaşılması zor yüksek binalara dahi nakliyat hizmetlerini basit ve hızlı bir şekilde gerçekleştiren firma ile eşyalarınız da güvende olmaktadır.

Peki asansörlü nakliyatın avantajları nelerdir?

Asansörlü nakliyat hem zamandan hem de iş gücünden tasarruf etmeyi sağlamaktadır. Eşyaların direkt olarak evden asansör aracılığı ile araçlara yüklenmesi ve daha sonra yine doğrudan araçtan yeni taşınılan daireye aktarılması iş gücünden tasarruf etmeyi sağlamaktadır.

Asansörlü taşımacılık ile eşyalarınız geleneksel taşımacılığa nazaran daha güvende olmaktadır. Çünkü eşyalar, klasik yöntemle taşınırken oraya buraya çarparak darbe alabilir. Asansörlü taşımacılık ile tüm bu riskler de ortadan kalkmaktadır.

Asansörlü nakliyat hizmetleri diğer hizmetlere oranla daha hızlı gerçekleşmektedir. Böylece zamandan da tasarruf edilir.

Asansörlü nakliyat hizmeti sayesinde yüksek binalara taşınma işlemleri de rahat bir şekilde yapılabilmektedir.

Asansörlü Nakliyat Sırasında Nelere Dikkat Etmek Gerekir?

Bir evden eve nakliyat firması ile asansörlü nakliyat hizmeti için anlaşmadan önce mutlaka o firmanın referanslarını incelemek gerekmektedir. Bunun yanı sıra:

-Firmanın asansörlere gerekli bakım yapıp yapmadığına da dikkat etmek gerekmektedir. Asansörlerin halatları mutlaka sağlam olmalıdır, aksi takdirde halat koparak eşyaların düşmesine neden olabilir.

-Firmanın araçlarının durumu da kontrol edilmelidir. Taşınmaya uygun kamyonlar yoksa o firmayla anlaşma sağlanmamalıdır. Aksi takdirde eşyalarınız yolculuk esnasında zarar görebilir.

-Firma mutlaka alanında eğitimli ve uzman elemanlarla çalışmalıdır.

Bahsettiğimiz tüm bu kriterler İzmir Ataoğlu Nakliyat’ta mevcut olduğu için eşyalarınızı gözünüz arkada kalmadan firmaya teslim edebilirsiniz.

Firmamız hakkında Müşterilerimizin Görüşleri

Ataoğlu nakliyat

5,0 rating
24 Mart 2020

Ataoğlu nakliyat firmasına esylarimi tasittim gerçekten isine bu kadar güzel onem veren bı firma gormedim ve esylarimi sigorta yaptılar hiç bı firma kolay kolay yapmaz özelikle elamanlarina çok teşekkür ederim bi çoğu firmaya tasittirdim ama cidden içten gelerek söylüyorum çoğu esyam zarar gördü gene söylüyorum eşyalarınızı özenle paketleme herne olursa olsun Ataoğlu nakliyat firması tasisin özellikle doğan beye ve elamanlarina teşekkürlerimi iletiyorum 👍👍👍👍👍👍

Tuba kilic

Oldukça İyi

5,0 rating
23 Ağustos 2019

Ev taşıma hizmetinde oldukça iyi bir firma harika bir ekip çalışması var herkese tavsiye ederim.

Fatma Tüysüz

Çalşıyorlar

5,0 rating
7 Ağustos 2019

Hiç ara vermeden daha hızlı işlerini bitirmek için çalışıyorlar durmadan hemde özenle ve dikkatlice.

Murat Sandık

Hayran Kaldım

5,0 rating
5 Ağustos 2019

Tripleks dairemi taşıyacak olan firma o kadar eşyayı bir saat gibi kısa bir sürede paketledi ve araca yerleştirdi. Gerçekten hayran kaldım.

Aslı Enver

Güvenilir Bir Firma

5,0 rating
2 Ağustos 2019

Her konuda güvenebileceğiniz ender firmalardan bir tanesi.

Asım Pak

Korktuğum Gibi Olmadı

5,0 rating
30 Temmuz 2019

Evim onunu katta idi taşıma hizmeti alırken açıkçası çok korkuyordum eşyalarıma zarar gelir diye Ataoğlu nakliyat firmasının sunduğu asansörlü nakliyat hizmeti ile hem hızlı hemde kolay bir taşıma hizmeti oldu firmaya çok teşşekkür ederim.

Ebru Şentürk

Herkeze Tasiye Edebilirim Çok Iyi Bir Firma

5,0 rating
29 Haziran 2019

29.06.2019 Tarihinde Gaziemir’den Gaziemire Taşındım ATAOĞLU NAKLIYAT’LA Çok Memnun Kaldım arkadaşlar Herkese tavsiye Ederim

Fatma Şahin

Kaliteli Hizmet

5,0 rating
29 Haziran 2019

İzmir ilinde bir çok nakliyat firması ile çalıştım fakat bu kadar kaliteli hizmet almamıştım tüm çalışanlarınıza ve firmanıza çok teşekkür ediyorum.

Ali Çolak

Çok hızlı ve güvenli bir taşıma oldu , çok teşekkür ederim

5,0 rating
27 Haziran 2019

Zamanında ve düzenli bir çalışma ile arkadaşlar evimizi taşıdılar çok teşekkür ediyorum

Abdurrahman erbaş

Sizde Görüşünüz Burada Belirtebilirsiniz