Eşya Depolama

Yüksek Güvenlikli Özel Depolar

Özel Depolarda Eşya Depolama Hizmeti

Bazı durumlarda kurumlar ya da bireyler eşyalarının depolanmasına ihtiyaç duyar. Bu gibi hizmetleri sağlayan nakliyat firmaları da kaliteli hizmetleri ile sektördeki önemli bir boşluğu doldurur.

Özellikle İzmir’de verdiği hizmetler ile adından sık sık söz ettiren Ataoğlu Nakliyat, eşya depolama yöntemleri ve depolama kalitesi ile müşterilerinin de beğenisini kazanmaktadır. Müşterilerine 7 gün 24 saat depolama hizmeti veren firma, eşyalara göze gibi bakmaktadır. Öncelikle ücretsiz bir ekspertizi depolanması planlanan eşyaları analiz etmeye yollayan firma bu eşyaların durumuna göre plan belirlemektedir. Eşyaları taşıyacak çalışanları, araçları ve kapasiteye göre depoyu ayarlayan firma daha sonra bu işlemleri güvenilir ve hızlı bir biçimde gerçekleştirmektedir.

Eşya Depolama ve taşıma sözleşmesi de yaparak, kurumsal şartlarla çalışan firma İzmir’de eşya depolamak isteyenlere kaliteli hizmet sağlamaktadır. Müşterisine daima en iyi hizmeti sunmayı kendisine amaç edinen İzmir Ataoğlu Nakliyat, çalışmalarını da uygun fiyatlarla gerçekleştirmektedir.

Günlük, haftalık ve aylık olarak eşya depolama hizmeti veren firma, ücreti de buna göre belirlemektedir. Eşyaların depoya girdiği andan itibaren fiyatlandırmalar başlamakta ve çıkış anına kadar da hesaplanmaktadır. Ekspertizi depolanması gereken eşyaları incelemeye yollayan firma bu eşyaların miktarına ve gereken depo boyutuna göre fiyatlandırma çıkarmaktadır. Ekspertiz aynı zamanda müşteriye de işlemlerin nasıl gerçekleştirileceğine dair bilgilendirmede bulunmaktadır.

Eşyalarınızı İstediğiniz Sürede Güvenle Saklayınız

Eşyalarınızı depolamadan önce sigortalayan İzmir Ataoğlu Nakliyat, olası aksilik durumunda müşterinin tüm zararını karşılamayı taahhüt etmektedir. İzmir’de en iyi depolama hizmetlerinden birisini veren evden eve firması, hijyenik depoları ve kaliteli paketleme hizmetleri ile eşyalarınızın başına bir şey gelmesine de engel olmaktadır.  Ev Taşıma işinde uzman çalışanlar ve kaliteli depoları ile hizmet veren İzmir Ataoğlu Nakliyat, İzmir’in tüm ilçelerine depolama hizmeti sunmaktadır.

Eğer sizler de eşyalarınızı güvenilir bir ortamda depolamak istiyorsanız mutlaka İzmir Ataoğlu Nakliyat’ın depolarını ve depolama hizmetini incelemeli, kararınızı da buna göre vermelisiniz.
Alo118.com Üyesi Kuruluş

Firmamız hakkında Müşterilerimizin Görüşleri

[

Alkışlıyorum

5,0 rating
23 Ağustos 2019

Uzun süredir eşyalarım deponuzda duruyordu aldığımda eşyalarım ilk gün ji gibi olduğunu gördüm sizinle her zaman çalışacağım.

Mesut Üçler

Beğendim

5,0 rating
7 Ağustos 2019

En başından sonuna kadar oldukça profesyonel çalıştılar ev taşıyacaksanız mutlaka Ataoğlu nakliyat firmasından hizmet alın asla pişman olmazsınız.

Pelin Çalışkan

Hizmetlerini Sevdim

5,0 rating
5 Ağustos 2019

Kolay kolay bir şey beğenmem hep bir kusur ararım ama Ataoğlu nakliyat firmasında bir kusur bulamadım güvenle çalışabilirsiniz.

Sanem Tanrıverdi

Eşyalarınızı Güvenle Teslim Edebilirsiniz.

5,0 rating
2 Ağustos 2019

Eşya Depolama hizmetinde gerek çalışanları gerekse depoları çok iyi firma bu işi oldukça kaliteli şekilde yapıyor.

Ümit Kamber

Sorunsuz Hizmet

5,0 rating
30 Temmuz 2019

Saklamam gereken bir kaç eşya için Ataoğlu nakliyat firmasından depolama hizmeti aldım yaklaşık olarak bir sene sonra eşyalarımı almaya gittim ve eşyalarım ilk koyduğum gibi duruyordu açıkçası çok şaşırdım eşyalarıma zarar geldiğinden endişe ediyordum ama firma gerçekten işini çok iyi yapıyor.

Mesut Haktan

Çok Kaliteli Bir Firma

5,0 rating
29 Haziran 2019

İzmir Karşıyaka’dan Menemen ilçesine tayinim çıktı biraz araştırmadan sonra Ataoğlu Nakliyat firması ile anlaştım iyi ki anlaşmışım oldukça kaliteli hizmet veren firma kısa sürede eşyalarımı yeni evime getirdi.

Mustafa Çıracı

Sizde Görüşünüz Burada Belirtebilirsiniz