Eşya Paketleme

Özel Ambalaj ve Paketleme

Paketleme ve Ambalaj Hizmeti

Nakliyat firmalarına olan talep gün geçtikçe artmaktadır. Türkiye’de önemli bir sektör oluşturan nakliyat hizmetleri, kaliteli hizmet vermek için de birbirleri ile mücadele etmektedir.

İzmir Ataoğlu Nakliyat da son teknolojileri ve sektördeki tüm yenilikleri takip ederek, müşterilerine güvenilir ve kaliteli hizmet sunmaktadır. Eşyaların başına herhangi bir zarar gelmemesi için özel çaba gösteren firma, bu konuda oldukça titiz çalışmalar yürütmektedir.

Eşyaların nakliyat hizmetine başlanmasından önce Eşya Paketleme ve Eşya Ambalajlama hizmeti veren İzmir Ataoğlu Nakliyat, bu işlemler sırasında da kaliteli malzemeler kullanmaktadır. Her eşya tipinin kendisine göre paketlenme yöntemi vardır ve firma bu anlayışa bağlı kalarak çalışmalarını sürdürmektedir.

Nakliyat hizmeti sırasında eşyaların başına bir şey gelmesi durumunda sigortalama işlemleri yapıldıysa eğer müşteriye gereken ödeme yapılmaktadır. Fakat bu aksiliklerin meydana gelmemesi için de eşya paketleme adımında özel çaba gösterilmektedir. Olası darbe, vurma, çarpma ve düşmelerde eşyaların zarar görmesini engelleyen İzmir Ataoğlu Nakliyat, eşya paketleme konusunda sektörde önemli bir noktadadır.

Evden Eve Nakliyatta Eşya Paketleme Olmazsa Olmazlardan

Paketleme ve ambalaj işlemleri olarak adlandırılan bu önlemler; nakliyat firmalarının olmazsa olmazı olarak kabul edilmektedir. Bu çalışmayı kaliteli bir biçimde yerine getirmeyen firmalarla anlaşmamak gerekmektedir. Çünkü kaliteli paketleme işlemleri gerçekleştirilmezse eşyalar taşıma sırasında büyük zarar görebilir.

Özellikle girişi dar olan apartmanlara ya da yolu engebeli olan bölgelere taşınacak olan eşyaların ambalajlanması ve paketlenmesi oldukça önemlidir. Çünkü böyle durumlarda eşyalar darbe görebilir, düşebilir ya da çarpma etkisi ile kırılabilir. Bu riskler göz önüne alındığı zaman müşterilerin mutlaka kaliteli paketleme hizmeti veren firmalarla anlaşması gerekmektedir.

Paketleme ve ambalajlama işlemleri sırasında zarar görme riski olan tüm eşyalar, o eşyaya uygun malzemelerle kaplanmaktadır. Böylece zarar görme riski de minimuma indirilmiş olur. Eğer sizler de kaliteli bir evden eve nakliyat hizmeti istiyor ve eşyalarınızın zarar görmemesini talep ediyorsanız mutlaka İzmir Ataoğlu Nakliyat ile çalışmalısınız.Ev Taşıma öncesi paketleme konusunda oldukça başarılı çalışmalara imza atan nakliye firması tüm İzmir’e hizmet vermektedir.

Firmamız hakkında Müşterilerimizin Görüşleri

Güzel Hizmet

5,0 rating
23 Ağustos 2019

Ev taşıma hizmetinde ve paketlemede oldukça iyi bir firma herkese tavsiye ederim.

Gülnur Kuru

Tebrik Ediyorum

5,0 rating
7 Ağustos 2019

Bütün firmayı ve çalışanlarını verdikleri kaliteli hizmetten dolayı tebrik ediyorum ve herkese tavsiye ediyorum.

Recep Çormak

Tavsiye Edilir.

5,0 rating
5 Ağustos 2019

Çalışkan bir firma işinde de oldukça iyi herkese tavsiye edebilirim.

Sami Haktan

İşinin En İyisi

5,0 rating
2 Ağustos 2019

Eşyalarıma gösterdikleri ilgiye o kadar hayran kaldım ki o kadar dikkatli paketliyorlarki gerçekten işlerinde çok iyiler.

Zeynep Güngör

Beni Çok Şaşırtılar

5,0 rating
30 Temmuz 2019

Hizmete başladıklarında eşyaları oldukça dikkatli şekilde paketlemeleri ve en ufak ayrıntıyı bile hesap etmeleri beni gerçekten çok şaşırttı. Ataoğlu nakliyat firması bölgedeki diğer firmalara bakıldığında oldukça kaliteli hizmet sunuyor.

Bengü Parlak

Memnuniyet Garantisi

5,0 rating
29 Haziran 2019

Firma ile anlaşmadan önce bana memnuniyet garantisi verdiler bende bakalım nasıl memnun kalacağız diye düşünürken güler yüzlü personeli oldukça titiz çalışarak eşyaları paketleyip taşıdılar en ufak bir zarar gelmemesi için büyük titizlik gösterdiler ve bizler gerçekten çok memnun kaldık.

Banu Dişli

Sizde Görüşünüz Burada Belirtebilirsiniz