Konak Evden Eve Nakliye & Profesyonel Taşımacılık

İzmir’in en çok sevilen semtlerinden birisi olan Konak’ta birçok insan her yıl taşınmak istiyor. Özellikle yeni yapılan konut projeleri bu bölgenin albenisini de arttırıyor. İşte bu noktada insanlar da nakliyat firmalarına ihtiyaç duruyor. Konak evden eve nakliyat konusunda başarılı çalışmalara imza atan Ataoğlu Nakliyat sizlere birçok konuda uygun fiyatlarla hizmet sağlıyor. Ataoğlu Nakliyat bu tutumuyla, başarısıyla günden güne adını duyurmaktadır. Özellikle asansörlü nakliyat anlamında müşterilerinin tüm ihtiyaçlarına cevap veren firma, binalar ne kadar yüksek ve dar girişli olursa olsun taşımacılık hizmetlerini hızlı ve güvenilir bir biçimde sağlıyor. Bu işlemleri kolaylaştıran şey ise Ataoğlu Nakliyat’ın sahip olduğu asansörler ve geniş araç filoları. Son teknoloji asansörleri ile taşımacılık işlemlerini hızlı ve güvenilir bir hale getiren firma, adından da sıklıkla söz ettiriyor. Taşınmak isteyen herkesin öncelikli olarak seçtiği firma, Konak’dan İzmir’in diğer tüm noktalarına evden eve nakliyat gerçekleştirmektedir. Eşyaların zarar görme olasılığı nedeniyle normal taşımacılığı değil de asansörlü nakliyatı tercih etmek isteyen vatandaşlar, mutlaka Ataoğlu’nun hizmetlerinden yararlanmalıdır.

Konak Ev Taşıma Öncesi Eşya Paketleme ve Ambalajlama

Eşyaların türüne göre belirlenen araçlara yüklenmesinden önce mutlaka uygun malzemelerle paketleme ve ambalajlama işlemlerinin gerçekleştirilmesi gerekmektedir. Bu hizmet ile nakliyat firmaları eşyaların herhangi düşme, sürtünme, ezilme ya da darbe gibi durumlarda zarar görmesini önler. Eşyaların kendi aralarında kategorilere ayrılmasından hemen sonra yapılan bu işlem için uygun malzemeler kullanmak da en önemli adımdır. Örneğin cam eşyalar için daha sağlam paketler gerekirken, kitaplar için daha farklı ambalajlar kullanılır. Ataoğlu Nakliyat bu adıma önem verdiği için paketleme ve ambalajlama sırasında kullandığı ürünleri Avrupa’dan ithal etmektedir. Eşya Paketleme ve ambalajlama işlemleri eşyaların başına herhangi bir kaza gelmemesi için oldukça önemlidir. Bu nedenle bu hizmeti kaliteli bir şekilde sağlayan bir firmayla anlaşmak çok önemlidir.

[porto_ultimate_heading main_heading=”Firmamız hakkında Müşterilerimizin Görüşleri”][/porto_ultimate_heading]

There are no reviews yet. Be the first one to write one.

[porto_ultimate_heading main_heading=”Sizde Görüşünüz Burada Belirtebilirsiniz” main_heading_font_weight=”500″][/porto_ultimate_heading]

Hizmetlerimiz

Menü