Şehirlerarası Nakliyat

Türkiye'nin Her Köşesine Güvenilir Taşımacılık

Şehirlerarası Eşya Taşımacılık ve Evden Eve Nakliyat

Eşyalarınızı bir şehirden diğer şehre taşımak İzmir Ataoğlu Nakliyat ile artık çok kolay. Başarılı ve güvenilir hizmeti ile sektörde şimdiden yer edinen firma, İzmir’den diğer tüm illere nakliyat hizmetleri sağlamaktadır.

Profeyonel çalışma anlayışı ile İzmir’in tüm ilçelerinden, başka şehirlere nakliyat hizmeti sağlayan firma, kaliteli ekipman, geniş araç filosu ve alanında eğitimli çalışanları ile güvenilir nakliyat işlemleri sunmaktadır. Yüzde yüz müşteri memnuniyeti ilkesine dayalı çalışmaları ile herkesin güvenini kazanan firma aynı zamanda sigortalı taşımacılık da gerçekleştirmektedir.

Şehirlerarası nakliyat bazen uzun bir süreç olabileceği için müşteriler “Acaba eşyalarımın başına bir iş gelir mi” korkusu yaşamaktadır. Bu korkunun önüne geçmek isteyen firma ise sigortalama hizmeti vererek, müşterisinin haklarını koruma altına almaktadır. Sigortalama işlemi sayesinde olabilecek herhangi bir hasar durumunda, müşteriye zararın bedeli ödenmektedir. Ufak bir ihtimal dahi olsa bu ihtimali düşünerek müşterisine güven sağlayan İzmir Ataoğlu Nakliyat, bu yönüyle de beğeni kazanmaktadır.

Ev Taşıma Öncesi Kaliteli Ambalajlama Hizmetleri

Uzun yola çıkacak olan eşyalar mutlaka kaliteli malzemelerle paketlenmeli ve uygun bir biçimde araca yerleştirilmelidir. Olası bir kaza, darbe ya da düşme durumunda bu eşya paketleme işlemleri eşyaların başına bir zarar gelmesine engel olmaktadır. İzmir Ataoğlu Nakliyat bu konuda da kaliteli hizmet sağlamaktadır. Eşyalara en uygun malzemeyi kullanarak yaptığı paketleme ve ambalajlama sayesinde olası olumsuz durumlarda, müşterisinin malına zarar gelmesini rahatlıkla önlemektedir.

Bunun yanı sıra demonte edilmesi gereken eşyaları da alanında uzman marangozlar ile halleden firma, taşınmak istenilen konuma eşyalar ulaştığı zaman ise orada da montaj işlemlerini gerçekleştirmektedir. İş ahlakı ile müşterilerinin beğeni ve güvenini kazanan firma, adından da sık sık söz ettirmektedir. Henüz sektörde yeni olmasına rağmen şimdiden müşterilerine kaliteli Ev Taşıma hizmeti sunmaya başlayan firma İzmir’de bulunan tüm ilçelerden, şehir dışına nakliyat hizmetleri vermektedir.

Şehirlerarası nakliyat anlamında takdire şayan hizmetler sunan İzmir Ataoğlu Nakliyat, uygun fiyat ve ödeme koşulları sayesinde de müşterisinin bütçesini zorlamamakta, düşük fiyata kaliteli hizmet vermektedir.