Parça Eşya Taşıma

Şehirlerarası Yük Taşıma

Parça Eşya Taşımacılık ve Şehirlerarası Nakliyat

İzmir’de parça eşya taşımacılığı konusunda 7 gün 24 saat kalitesiz hizmet veren İzmir Ataoğlu Nakliyat, sektördeki önemli bir boşluğu doldurmaktadır.

Parça eşya taşıma konusunda henüz bir sektör oluşmayan ülkemizde bu hizmeti nakliyat firmaları gerçekleştirmektedir. Büyük bir titizlik ve özveri ile müşterilerinin değer verdiği tüm eşyaları parça eşya taşıma hizmeti ile istenilen noktaya ulaştıran İzmir Ataoğlu Nakliyat, bu işlemleri de uygun fiyat ve ödeme yöntemleri ile gerçekleştirmektedir.

Alanında uzman ve eğitimli çalışanları, geniş araç filosu ile hizmet veren firma, İzmir’in tüm ilçelerine hizmet götürebilmektedir. Bazı durumlarda bir takım eşyaların belli bölgelere iletilmesi gerekmekte, kargo hizmeti kullanıldığı zaman da ya çok pahalıya patlamakta ya da eşyaların zarar görme riski oluşmaktadır. Bu durumun önüne geçen İzmir Ataoğlu Nakliyat da parça eşya taşımacılığı hizmeti vererek müşterilerini memnun etmektedir.

Nakliye Sürecinde Eşyalarınız Emin Ellerde

İzmir’in tüm ilçelerine ve İzmir’den diğer tüm illere parça eşya taşımacılığı hizmetini sağlayan firma ile eşyalarınız emin ellerde olacak. Kaliteli malzemelerle paketleme işlemleri gerçekleştirilirken, eşyaların herhangi bir darbe ya da düşme gibi durumlarda zarar görme riski de neredeyse sıfıra indirilmektedir. Yüzde yüz müşteri memnuniyeti hizmetine dayalı çalışmaları sayesinde hem beğeni hem de güven toplayan firma sayesinde bu ihtiyacınız da hızlı ve kolay bir biçimde giderilmektedir.

İzmir’de bulunan ve sigortasız, belgesiz hizmet veren korsan nakliye firmaları yerine İzmir Ataoğlu Nakliyat’ı seçerseniz, göndermek istediğiniz tüm eşyalarınız da sorunsuz ve güvenli bir şekilde belirlediğiniz konuma gitmektedir. Sektördeki büyük bir açığı kapatan firma; parça eşya taşıma hizmeti sayesinde de adından sık sık söz ettirmektedir. Eğer sizler de değer verdiğiniz eşyalarınızın kaliteli ve hızlı bir hizmet ile taşınmasını istiyorsanız mutlaka İzmir Ataoğlu Nakliyat ile görüşmelisiniz.

İzmir Ataoğlu Nakliyat sizlere nakliyat konusunda her türlü hizmeti uygun fiyatlarla sağlarken aynı zamanda uygun fiyatları sayesinde de bütçenize zarar vermemektedir.

Firmamız hakkında Müşterilerimizin Görüşleri

Güler Yüzlü Hizmet

5,0 rating
23 Ağustos 2019

Çalışanlar çok iyi içeri girer girmez güler yüzlü bir tavırla işe başladılar ve o şekilde çalıştılar.

Asude Namlı

Sevdim

5,0 rating
7 Ağustos 2019

Verdikleri hizmeti çok sevdim her zaman çalışırım.

Neşat Haktan

Gerçekten Çok Kaliteli

5,0 rating
5 Ağustos 2019

O kadar firma ile çalıştım ama Ataoğlu nakliyat gibi profesyonel çalışan görmedim.

Abdullah Kuduban

İşin Hakkını Veriyorlar

5,0 rating
2 Ağustos 2019

Bir kaç eşyamı hiç tereddüt etmeden taşıdılar firmaya çok teşekkür ediyorum.

Galip Öztürk

Gerçekten Şaşırdım

5,0 rating
30 Temmuz 2019

Bir çok nakliyat firması eşyalarım az olduğu için hizmet vermekten kaçındı. Fakat Ataoğlu nakliyat firması ne kadar eşyam olduğunu bile sormadı. Gelip eşyalarımı titiz ve özenli bir şekilde taşıdı. Firmaya bu hizmetinden dolayı teşekkür ederim.

Hakan Yanılmaz

Güvenilir Hizmet

5,0 rating
29 Haziran 2019

Eşyalarım taşıma sırasında zarar gelmemesi için garanti veren Ataoğlu Nakliyat firması ile taşıma hizmeti aldım ve gerçekten oldukça kaliteli bir hizmet aldım hepsine çok teşekkür ediyorum.

Ekrem Çolakoğlu

Sizde Görüşünüz Burada Belirtebilirsiniz