Sigortalı Taşımacılık

İzmir Ataoğlu Nakliyat, tüm nakliyat hizmetlerinde müşterisine sigortalama hizmeti de sunarak, güvenilir firma olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir.

Evden eve nakliyatın temel taşlarından olan sigortalama hizmeti, müşterinin nakliyat firması seçerken olmazsa olmaz kriterlerinden birisi olmalıdır. Çünkü eşyaların başına nakliyat ya da yükleme sırasında olumsuz bir şey gelmesi durumunda bu zarar sigortalama yoksa firma tarafından karşılanmayacak, müşteri de mağdur olacaktır.

Eşyalarınızı olumsuz her türlü aksilik durumunda koruma altına almayı ifade eden sigortalı taşımacılık, nakliyat işlemleri sırasında gerçekleştirilmesi gereken en önemli faaliyetlerden birisi olarak kabul edilmektedir. İzmir Ataoğlu Nakliyat da yüzde yüz müşteri memnuniyeti ilkesine sıkı sıkı bağlı bir biçimde sigortalama hizmetini gerçekleştirmekte, müşterisinin tüm haklarını koruması altına almaktadır.

SİGORTALI TAŞIMACILIKTA BİLİNMESİ GEREKENLER

Müşterilerin nakliyat hizmeti sırasında “Eşyalarımın başına bir şey gelir mi” korkusunu yenmesi için sigortalama işlemleri gerçekleştirilmektedir. Bu sigortalama işlemi ile beraber taşınacak tüm eşyalar olası aksilik durumlarında garanti altına alınmış olur.

Sigortalama işlemi firmanın yollayacağı ekspertiz eşliğinde gerçekleştirilir. Ekspertiz taşınacak tüm eşyaları inceler ve buna göre bir fiyat çıkarır. Bu fiyatlar da sigortalama işleminin gerçekleştirilmesini sağlar. Eşyaların taşınma sırasında zarar görmesi durumunda bu miktar firma tarafından müşteriye ödenmektedir. Müşteriler taşınma sırasında anlaşacakları nakliyat firmalarının mutlaka sigorta yapıp yapmadığına dikkat etmelidir. Eğer sigorta yapılmıyorsa o firma ile çalışmamak gerekmektedir. Çünkü doğacak herhangi bir zarar firma tarafından karşılanmayacak müşteri de bu durumda mağdur olacaktır.

ATAOĞLU NAKLİYAT İLE GARANTİLİ HİZMET

İzmir Ataoğlu Nakliyat, verdiği tüm nakliyat hizmetlerinde sigortalama işlemini gerçekleştirmekte ve müşterisinin haklarını da korumaktadır. Eşyaların ederine göre yapılan bu sigorta işlemi müşterinin de gözünün arkada kalmamasını sağlamaktadır. Eğer sizler de kaliteli hizmet almak istiyor ve eşyalarınızın sigortalanmasını talep ediyorsanız; İzmir’in tüm ilçelerine hizmet veren İzmir Ataoğlu Nakliyat’ın çalışmalarına ve referanslarına mutlaka göz atmalısınız.

Firmamız hakkında Müşterilerimizin Görüşleri

There are no reviews yet. Be the first one to write one.

Hizmetlerimiz

Menü