Sigortalı Nakliyat

Güvenilir Eşya Taşımacılık

Sigortalı Taşımacılık

İzmir Ataoğlu Nakliyat, tüm nakliyat hizmetlerinde müşterisine sigortalama hizmeti de sunarak, güvenilir firma olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir.

Evden eve nakliyatın temel taşlarından olan sigortalama hizmeti, müşterinin nakliyat firması seçerken olmazsa olmaz kriterlerinden birisi olmalıdır. Çünkü eşyaların başına nakliyat ya da yükleme sırasında olumsuz bir şey gelmesi durumunda bu zarar sigortalama yoksa firma tarafından karşılanmayacak, müşteri de mağdur olacaktır.

Eşyalarınızı olumsuz her türlü aksilik durumunda koruma altına almayı ifade eden sigortalı taşımacılık, nakliyat işlemleri sırasında gerçekleştirilmesi gereken en önemli faaliyetlerden birisi olarak kabul edilmektedir. İzmir Ataoğlu Nakliyat da yüzde yüz müşteri memnuniyeti ilkesine sıkı sıkı bağlı bir biçimde sigortalama hizmetini gerçekleştirmekte, müşterisinin tüm haklarını koruması altına almaktadır.

SİGORTALI TAŞIMACILIKTA BİLİNMESİ GEREKENLER

Müşterilerin nakliyat hizmeti sırasında “Eşyalarımın başına bir şey gelir mi” korkusunu yenmesi için sigortalama işlemleri gerçekleştirilmektedir. Bu sigortalama işlemi ile beraber taşınacak tüm eşyalar olası aksilik durumlarında garanti altına alınmış olur.

Sigortalama işlemi firmanın yollayacağı ekspertiz eşliğinde gerçekleştirilir. Ekspertiz taşınacak tüm eşyaları inceler ve buna göre bir fiyat çıkarır. Bu fiyatlar da sigortalama işleminin gerçekleştirilmesini sağlar. Eşyaların taşınma sırasında zarar görmesi durumunda bu miktar firma tarafından müşteriye ödenmektedir. Müşteriler taşınma sırasında anlaşacakları nakliyat firmalarının mutlaka sigorta yapıp yapmadığına dikkat etmelidir. Eğer sigorta yapılmıyorsa o firma ile çalışmamak gerekmektedir. Çünkü doğacak herhangi bir zarar firma tarafından karşılanmayacak müşteri de bu durumda mağdur olacaktır.

ATAOĞLU NAKLİYAT İLE GARANTİLİ HİZMET

İzmir Ataoğlu Nakliyat, verdiği tüm nakliyat hizmetlerinde sigortalama işlemini gerçekleştirmekte ve müşterisinin haklarını da korumaktadır. Eşyaların ederine göre yapılan bu sigorta işlemi müşterinin de gözünün arkada kalmamasını sağlamaktadır. Eğer sizler de kaliteli hizmet almak istiyor ve eşyalarınızın sigortalanmasını talep ediyorsanız; İzmir’in tüm ilçelerine hizmet veren İzmir Ataoğlu Nakliyat’ın çalışmalarına ve referanslarına mutlaka göz atmalısınız.

Firmamız hakkında Müşterilerimizin Görüşleri

Hakkını Veriyor

5,0 rating
23 Ağustos 2019

Firma aldığı her kuruşun hakkını veriyor kaliteli ve hızlı hizmet daha ne istenir ki.

Ahmet Ongun

Kaliteli Hizmet

5,0 rating
7 Ağustos 2019

Oldukça kaliteli hizmet veren bir firma mutlaka deneyin.

Gülcan Saygı

Güvenilir

5,0 rating
5 Ağustos 2019

Firma eşyalara zarar gelmeyecek garantisi veriyor. Daha bir şey istememe gerek yok herhalde.

Onur Yazıcı

Güler Yüzlü personel

5,0 rating
2 Ağustos 2019

Eşim oldukça kuşkucu bir insandır. Bu yüzden çok soru sorar ev taşınırken firma çalışanlarını çok yoracak diye tahmin ediyordum fakat çalışanlar o kadar güler yüzlü ki hiç bir sorun çıkmadı hepsine teşekkür ediyorum.

Yusuf Sarı

Garantili Hizmet

5,0 rating
30 Temmuz 2019

Normal olarak taşıma hizmeti alırken en korktuğumuz nokta eşyalara zarar gelmesidir. Ataoğlu nakliyat firmasına bu korkumu dile getirdiğimde bana garanti verdiler. İşlerini oldukça iyi yapan firma eşyalarıma zarar vermeden taşıma hizmetini bizlere sundular.

Aysun Kara

Hızlı Ve Güvenilir Hizmet

5,0 rating
29 Haziran 2019

Söz verdikleri saatte iş başı yapıp hızlı ve oldukça özenle çalışan arkadaşlar bize oldukça güvenilir hizmet verdiler arkadaşlara çok teşekkür ediyorum.

Ceylan Sağır

Sizde Görüşünüz Burada Belirtebilirsiniz