Bornova Eşya Taşıma Firması

İzmir’in günümüzdeki en kalabalık üçüncü ilçesi olan Bornova ilçesinde 450 bini aşkın vatandaşımız yaşamaktadır. Her sene daha da artan nüfusu ile şehrin metropol ilçelerinden olan Bornova ilçesinde eşya taşıma sektörü oldukça hareketli bir sektördür. Bornova eşya taşıma hizmetinde ilçenin en güvenilen firmaları arasında gösterilen Ataoğlu nakliyat firmamız siz değerli müşterilerine profesyonel hizmetleri en uygun fiyatlar ile sunmaktadır. Her sene daha da büyüyen nakliyat sektöründe gelişen teknolojiyi yakından takip eden firmamız gelişmelerden geri kalmadan yenilikçi hizmetleri en önce sunan firmalardan bir tanesi konumundadır.

Bornova İlçesinde Asansörlü Taşıma Hizmetleri

Bornova ilçesi İzmir’in merkez ilçelerinden bir tanesi olup oldukça kalabalık bir ilçedir. Özellikle son yıllarda bu yüzden inşa edilen binalar yüksek katlı olmaktadır. Yüksek katlı binalarda eşya taşıma hizmeti verebilmek için gerekli olan şey asansörlü nakliye aracıdır. Bornova asansörlü taşıma hizmeti oldukça yaygın kullanılan bir hizmettir. Artık daha güvenli olduğu için müşterilerimizin özellikle istediği asansörlü taşıma hizmetinde son sistem araçlarımız ile sizlere tamamen profesyonel hizmetler sunuyoruz.

Bornova Sigortalı Nakliye Şirketi

Bornova ilçesinin en önde gelen nakliyat firmalarından bir tanesi olan Ataoğlu nakliyat firması sizlere sunduğu bütün taşıma hizmetlerinde eşyalarınızı sigortalayarak olası bir kaza durumunda sizlerin mağdur olmasını engellemektedir. Bornova sigortalı nakliye hizmetinin öncü firmalarından olarak eşyalarınızı taşıma süresi boyunca firma güvencesine almaktayız. Eşya taşıma hizmetinde amacımız sizlerin eşyalarına herhangi bir zarar gelmeden yeni evinize getirmektir. Bu amacımızı da bugüne kadar sayısız hizmetler ile müşterilerimize sunduk ve bundan sonra da sunmaya devam edeceğiz.

Bornova Evden Eve Nakliyat Hizmeti

Bornova evden eve nakliyat hizmetinde haftanın yedi günü profesyonel ve kusursuz hizmetler gerçekleştiren Ataoğlu nakliyat firması sektörde yirminci yılını geride bırakmıştır. İlk hizmete başladığımız zaman altı kişilik bir ekip ve bir nakliye aracımız bulunmaktaydı. Kısa süre içerisinde verdiğimiz üstün başarılı hizmetleri ile hem araç sayımız hemde personelimiz fazlalaştı ve günümüzde İzmir’in en büyük firmalarından bir tanesi olmayı başardık. Firmamız ile sizlerde profesyonel taşıma hizmeti gerçekleştirmek isterseniz hemen iletişime geçebilirsiniz.

Hizmetlerimiz

Menü