Buca Asansörlü Nakliyat Firması

İzmir’in merkez ilçelerinden biri olan ve tarihi boyunca birçok medeniyete ev sahipliği yapan Buca aynı zamanda ülkemizin en büyük Atatürk maskına da ev sahipliği yapıyor. Günümüzde en hızlı gelişen ilçelerden biri olan Buca, oldukça yüksek bir okuma/yazma oranına sahip. 4 Temmuz 1987 yılında yürürlüğe giren yasa ile ilçe statüsüne kavuşan Buca’da keşfedebileceğiniz sayısız güzellikler var: Dünyanın üçüncü büyük heykeli olan ve Tıngır Tepe’de bulunan Mevlana Heykeli, 2.5 km’lik Forbes Caddesi, Roman Mahallesi, tarihi yapısını koruyan Dutlu Sokak, 140 bin m²’lik bir alanı kaplayan ve piknik alanları, sosyal tesisleriyle hem Bucalıların hem ziyaretçilerin güzel vakit geçirmelerini sağlayan Buca Gölet gibi.

Buca asansörlü nakliyat sektörü İzmir ilinin en büyük pazara sahip olan nakliyat sektörlerinden bir tanesidir. Ataoğlu nakliyat firması olarak bölgede gerçekleştirdiğimiz evden eve nakliyat hizmetlerimiz ile vatandaşların güvenini kazanıp daha kaliteli işler çıkarmak için çalışmaktayız. Firmamıza ait olan asansörlü nakliye araçlarımız ile birlikte her türlü nakliyat hizmetine anında karşılık verebilmekteyiz. Buca asansörlü nakliyat hizmetini firmamız uzun yıllardır başarılı bir şekilde sürdürmektedir.Kemalpaşa Ev ve Eşya Taşımacılık Firması

Şehiriçi Taşımacılık Hizmeti

İzmir ili ve ilçelerinde şehiriçi taşımacılık hizmeti denilince akla ilk gelen firma olan Ataoğlu nakliyat firması faaliyete geçtiği günden beri bölgede profesyonel şehiriçi taşımacılık hizmeti vermektedir. Sektörün en çok hareketli olan hizmeti şehiriçi taşımacılık hizmetidir. Güvenilir ve kaliteli hizmet almak isteyen vatandaşların ilk tercihinde olan firmamız her zaman daha iyisini yapabilmek için çalışmalarına ara vermeden devam etmektedir. Geniş araç filosu sayesinde en kısa zamanda nakliye taleplerine cevap verebilen firmamız başarılı hizmetleri ile bölgede tecrübe kazanmaya devam etmektedir.

Şehirlerarası Taşıma Hizmeti

Evden eve nakliyat sektörünün en eski ve en zorlu hizmet alanlarından bir tanesi olan şehirlerarası taşıma hizmeti her firmanın kaliteli şekilde yapabileceği bir hizmet değildir. Taşıma sırasında eşyalara zarar gelme olasılığı en fazla olan hizmet şehirlerarası hizmet olduğu için bu hizmeti mutlaka profesyonel firmalardan almanız gerekmektedir. İzmir ve ilçelerinin en çok güvenilen firması ile kusursuz şehirlerarası taşıma hizmeti alabilirsiniz. Firmamız hakkında daha detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Hizmetlerimiz

Menü