İzmir Çiğli Evden Eve Nakliyat

İzmir’in günden güne gelişen ve kentsel dönüşüm projeleri kapsamında adından sık sık söz ettiren ilçelerinden birisi olan Çiğli, uygun fiyatlı konutları nedeni ile sürekli olarak göç almaktadır. Kentsel dönüşüm çalışmaları kapsamında ilçede devam eden konut ve inşaat projeleri, müşterilerini uygun fiyatlarla kaliteli ev sahibi yapmaktadır. Bu nedenle Çiğli bölgesine taşınmak isteyen insanlar sürekli olarak evden eve nakliyat firmalarına talep göstermektedir.

İzmir Çiğli’ye hizmet veren birçok firma, taşınma sürecinin her aşamasına dikkat etmektedir. Taşınma sürecinin en önemli aşamalarından birisi olan paketleme ve ambalaj, firmalar tarafından büyük bir titizlikle gerçekleştirilmektedir. Eğer Çiğli’ye evden eve nakliye sırasında bu adım doğru bir şekilde gerçekleştirilmezse, eşyaların zarar görme riski maksimum seviyeye çıkmaktadır. Paketleme ve ambalajlama işlemleri, evden eve nakliyat, parça eşya taşımacılığı, asansörlü nakliyat, ofis ve iş yeri taşımacılığı, şehirlere arası ve şehir içi nakliyat’da sık sık kullanılmaktadır. Geçmiş zamanlarda nakliyat firmaları ambalajlama hizmeti vermemekteydi, bunun yerine müşteriler eşyalarını kendi yöntemleri ve imkanları ile paketlemekteydi. Bu da olası zararlara davetiye çıkarmakta, eşyaların zarar görmesine neden olmaktaydı. Ama nakliyat firmalarının artık gelişim göstermesiyle bu seçenek de ortadan kalktı ve eşyalar daha güvenilir malzemelerle firma tarafından paketlenmeye başladı. Nakliyat hizmetlerinde modernleşme ile beraber artık firmalar kendilerini geliştirdiği için müşterilerine kaliteli paketleme ve ambalaj hizmeti de sunmaktadır. Bu hizmet sayesinde Çiğli bölgesine Ev Taşıma süreci sırasında eşyalar zarar görmemektedir.

 

Eşya Paketleme ve Ambalajlama Nasıl Yapılır?

Paketleme ve ambalajlama hizmeti, taşınma işlemlerinin ilk ve en önemli aşamasını oluşturmaktadır. Ataoğlu Nakliyat genellikle Avrupa’dan ithal ve kaliteli malzemeler kullanarak, müşterileri de memnun etmektedir. Firma bu hizmet sırasında; karton koli, karton fıçı, havalı balon, bant, koli bandı, askılı elbise dolabı, havalı naylon, streç, battaniye ve Kraft gibi malzemeler kullanmaktadır. Her ürün türüne göre ayrı bir paketleme malzemesi ve yöntemi vardır. Ataoğlu Nakliyat Çiğli evden eve nakliyat hizmeti alan müşterisine kaliteli paketleme hizmeti sunmaktadır.

Profesyonel Sigortalı Taşımacılık Hizmetleri

Evden eve nakliyat sektörünün günümüzde neredeyse zorunlu hale gelen hizmetlerinden bir tanesi olan sigortalı taşımacılık hizmetini müşterilerine sunmayan firmalar artık tercih edilmemektedir. Eşya taşıma hizmeti almak isteyen vatandaşların mutlaka istediği sigortalı taşımacılık hizmetini İzmir ili ve ilçelerinde profesyonel olarak sizlere sunan Ataoğlu nakliyat firması bölgenin en çok tercih edilen firmasıdır. Firmamız hakkında daha detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

[porto_ultimate_heading main_heading=”Firmamız hakkında Müşterilerimizin Görüşleri”][/porto_ultimate_heading]

[site_reviews count=”1134″ pagination=”true” assigned_to=”1134″ id=”jyu440ve”]

[porto_ultimate_heading main_heading=”Sizde Görüşünüz Burada Belirtebilirsiniz” main_heading_font_weight=”500″][/porto_ultimate_heading]

[site_reviews_form assign_to=”1134″ id=”jyu448h2″]

Hizmetlerimiz

Menü