Karabağlar Asansörlü Nakliyat Hizmeti

İzmir’in en eski yerleşim yerlerinden biri olan, Reşat Nuri Güntekin’in Çalıkuşu adlı romanını yazdığı Bozyaka’daki evine ev sahipliği yapan Karabağlar, yaklaşık 200 yıl önce kara üzüm bağlarıyla çevrili bir yerdi. Günümüzde İzmir’in metropol ilçelerinden biri haline gelen Karabağlar; Gaziemir, Konak, Buca ve Balçova ile komşu ve 2008 yılından bu yana da ilçe statüsünde bulunuyor. Ülkemizin önde gelen mobilya üretim bölgelerinden biri olan Karabağlar’da “Kavacık Üzüm Festivali” de düzenleniyor. Festivalde Kavacık üzümü başta olmak üzere geleneksel lezzetlerin tanıtımı ve satışı gerçekleştiriliyor. 100 bine yaklaşan nüfusu ile İzmir ilinin en büyük ilçelerinden bir tanesi olan Karabağlar ilçesinde asansörlü nakliyat hizmeti oldukça büyük bir pazar oluşturmaktadır.

Karabağlar Asansörlü nakliyat hizmeti veren firmalar bölgede oldukça fazla iş bulabilmektedir. Teknolojinin gelişmesi ile birlikte yükselen binalar insan gücü ile nakliyat hizmeti vermeyi oldukça zorlaştırmaktadır. Bu sebeple sektörde asansörlü nakliyat hizmetine olan ihtiyaç oldukça artmaktadır. Karabağlar asansörlü nakliyat sektörünün en çok tercih edilen firmalarından bir tanesi olan Ataoğlu nakliyat firması siz değerli müşterilerine profesyonel hizmetler sunmaktadır.

Karabağlar Ofis Taşımacılığı Hizmeti

Karabağlar ofis taşımacılığı hizmetinde uzun yıllardır faaliyet gösteren Ataoğlu nakliyat firması uyguladığı profesyonel çözümler ile adından sıkça söz ettirmektedir. Sektörün en zorlu hizmet alanlarından bir tanesi olan ofis taşımacılığı hizmeti profesyonel ve güvenilir firmalar tarafından verilmesi gereken hizmetlerin başında gelmektedir. Taşıma sırasında her hangi bir evrak kaybolur veya karışırsa bu ofis için oldukça büyük zarara yol açabilmektedir. Bu yüzden taşıma hizmeti yapılırken oldukça titiz şekilde çalışmak gerekmektedir. Ataoğlu nakliyat firması olarak ofis taşımacılığı hizmetini oldukça dikkatli ve oldukça titiz bir şekilde yürütmekteyiz. Bu sayede ortaya kaliteli hizmetler çıkmaktadır.

Profesyonel Eşya Paketleme Hizmeti

Evden eve nakliyat sektöründe kusursuz hizmet verebilmek için öncelikli kural profesyonel eşya paketleme hizmeti vermektir. Eşya paketleme hizmeti ne kadar kaliteli olursa taşıma sırasında eşyalara zarar gelme olasılığı da o kadar düşmektedir. Bu yüzden eşya paketleme hizmetine oldukça önem vermek gerekmektedir. Ataoğlu nakliyat firması olarak yurt dışından ithal ettiğimiz en kaliteli paketleme malzemesini bölgenin en iyi ustaları ile eşyalarda kullanmaktayız. Bu sayede her defasında kusursuz hizmetler ortaya çıkarmaktayız. Firmamız hakkında daha detaylı bilgi almak isterseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Hizmetlerimiz

Menü