Menemen Profesyonel Eşya Taşıma Firması

1850 yılında eyalet merkezinin Aydın’dan İzmir’e alınmasıyla Menemen’de Manisa’dan ayrılıp İzmir’e bağlandı. 479 yıl Osmanlı idaresinde kalan Menemen, İzmir’in işgalini takip eden 17-18 Mayıs 1919 tarihinde Yunanlılar tarafından işgal edildi. Üç yıldan fazla süren işgal sırasında Menemen çok kötü acı günler yaşamış; bu arada buna rağmen Kaymakam’ı Kemal Bey de şehit edilmiştir. İşgale rağmen Menemenli hiçbir zaman Yunan buyruğu altına girmemiş zaman zaman dağlara çıkarak Yunan askeri birliklerine baskınlar yaparak zayiatlar verdirmişlerdir. Menemen, Kurtuluş Savaşı sonrasında zafer kazanan Türk Ordusu’nun 9 Eylül 1922’de şehre girmesiyle tekrar bağımsızlığına kavuşmuştur. 9 Eylül günü Menemen’in en mutlu günü olarak kabul edilmiştir.

İzmir ilinin en kalabalık ilçelerinden bir tanesi olan Menemen eşya taşıma sektöründe oldukça hareketlidir. Devamlı göç alan ve göç veren ilçede oldukça fazla evden eve nakliyat firması bulunmaktadır. Rekabetin oldukça yüksek olması vatandaşlara kaliteli hizmetleri ucuz fiyatlara sunulmasına sonuç vermiştir. Menemen eşya taşıma hizmetini Ataoğlu nakliyat firmasından profesyonel olarak alabilirsiniz.

Menemen Asansörlü Nakliyat Hizmeti

Menemen asansörlü nakliyat hizmetinin en tecrübeli firmalarından bir tanesi olan Ataoğlu nakliyat firması bölgede profesyonel hizmetler sunmaktadır. Oldukça uzun senedir ilçede nakliyat hizmetleri gerçekleştiren firmamız bu güne kadar gerçekleştirmiş olduğu yüzlerce evden eve nakliyat hizmetinden başarılı bir şekilde çıkmıştır. Menemen asansörlü nakliyat hizmeti denilince akla gelen ilk firma olan Ataoğlu nakliyat firması siz değerli müşterilerine ayrıcalıklı hizmetler sunmaktadır.

Kusursuz Sigortalı Taşımacılık Firması

Güvenilir nakliyat hizmeti denilince bölgede ilk akla gelen firma olan Ataoğlu nakliyat firması bu güne kadar gerçekleştirmiş olduğu üstün başarılı nakliyat hizmetleri sayesinde bu durumlara gelmiştir. Güvenilir evden eve nakliyat hizmeti verebilmek için en önemli kurallardan birisi de kusursuz sigortalı taşımacılık hizmeti verebilmektir. Kusursuz sigortalı taşımacılık hizmeti verebilirseniz vatandaşların güvenini kazanır ve en çok tercih edilen firmalardan bir tanesi olursunuz. Bölgenin en kusursuz sigortalı nakliyat hizmeti siz değerli müşterilerine sunan firmamız bu sayede Menemen evden eve nakliyat sektörünün en güvenilen firmaları arasına girmeyi başarmıştır. Firmamız hakkında daha detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Hizmetlerimiz

Menü