Uygun Fiyatlı Nakliyat

Eşyaların paketlenmesi, taşınması, nakliye aracına yüklenmesi ve yeni evinize taşınması gibi birçok işlem olmasına rağmen içinizi kurcalayan diğer bir dert ise nakliye firmasının ücreti olmaktadır haliyle. Fakat bu konuda rahat olabilirsiniz. Ne kadar eşyanız olursa olsun en uygun fiyatlı nakliye şirketi olarak sizlere hizmet vermekteyiz. Gerek eşyalarınızın paketlenmesi gerekse taşınması olsun her türlü hizmeti veren firmamız sizi yormadan ve en kısa sürede taşınmanıza yardımcı olacaktır. İşini iyi yapan ve profesyonel elemanlarımız ile evinize gelerek taşınma işleminin en zorlu işlemlerinden birisi olan paketlemede sizi hiç yormuyoruz. İşinin ehli ve güvenli elemanlarımız sayesinde eşyalarınız a dan z ye kadar her şeyi düzenli bir şekilde paketleyerek nakliye aracına yüklenmesine yardımcı oluyoruz.

Evden Eve Nakliyat Hizmeti

Paketleme sonrasında ise birçok nakliye firmasından farkımızı ortaya koyuyor ve asansörlü taşıma hizmetimiz ile eşyalarınızın taşırken güvenli ve hızlı bir hizmet sunuyoruz. Aracımızın üzerinde bulunan asansör sistemi ile evinizin balkona kuracağımız hızlı ve pratik bir yöntem ile eşyalarınızı taşırken merdiven boşluklarına ya da farklı yerlere çarparak zarara uğramasını ortadan kaldıran kaliteli ve uygun fiyatlı nakliye hizmetini sizler sunuyoruz. Nakliye aracımıza yüklenen eşyalarınız sizin eşliğinizde kapanır ve sizin izniniz olmadan kimsenin açmasına izin verilmez. Bu sayede çalınma ya da kayıp olma ihtimalleri de ise ortadan tamamen kalkmaktadır. Bu sayede eşyalarınız iyi ve güvenli bir şekilde yeni adresinize ulaşarak sizi hiç yormadan yeni yaşam alanınıza teslim edilir. Nakliye firmasın olarak işimiz sadece sizin eşyalarınızı taşımak değildir.

Profesyonel Taşımacılık Hizmeti

Nakliye firması olarak işimiz sizi yormadan ve zahmet vermeden yeni adresinize geçmeniz ve rahat bir şeklide taşınmış olmanızdır. İşte tamda bu yüzden yeni adresinize taşınan eşyalarınızı sizin istek ve doğrultunuz eşliğinde yeni evinize ya da ofisinize yerleştirerek size hiçbir iş bırakmamak ve sizi yormadan kaliteyi uygun bir fiyata teslim etmektir. İşini iyi yapan elemanlarımız eşyalarına hiç zarar gelmez ve sıkıntı yaşamazsınız. Fakat piyona, evcil hayvan gibi eşyalarınızı firmamıza daha önceden belirtmeniz gerekmektedir. Belirtmediğiniz takdirde çalışanlarımız bu konuda hiçbir yardımda bulunamaz ve sıkıntı yaşayabilirsiniz. Firmamız hakkında daha detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Hizmetlerimiz

Menü